Письменники – люди особливі. Часом може здатися, що вони живуть в своїх вигаданих світах, дивуючи оточуючих примхами і звичками. Це стосується всього – і того, як вони одягаються, і того, як облаштовують свій побут, як спілкуються з людьми і як працюють. Звичайно, мало хто з ваших улюблених письменників шукав натхнення на нові романи без чашечки кави. Адже цей напій не дарма в усьому світі вважається надійним помічником у пошуку ідей. Та й сам образ письменників завжди включає в себе ручки, олівці, записні книжки, листи паперу і багато чашок кави.
Тому, ми в Gemini, вирішили пошукати і дізнатися, якій каві надавали перевагу різні письменники і як саме вони її пили.
Оноре де Бальзак
Сказати, що Оноре де Бальзак любив каву – це нічого не сказати. Цей француз був справжнім кавоманом, який випивав по … 50 чашок кави в день. У це неймовірно складно повірити! Однак і на цьому він не зупинявся! Ще одна звичка письменника – він їв мелену каву. Так, саме їв – додаючи води. Кава так надихала письменника, що він навіть присвятив есе своєму улюбленому напою. Чи можете ви назвати ще одного такого кавового фаната?
Не радимо вам переймати ці звички Оноре, проте заради експерименту ви можете придбати каву в Києві від компанії Gemini і підрахувати, на скільки днів вам би вистачило 1 кг кави, якщо б до вас в гості приїхав Бальзак.
Серен К’єркегор
Цей письменник і філософ з Данії теж полюбляв каву. Звичайно, в такій кількості як Бальзак він його не вживав. Однак мав іншу дивну кавову звичку. К’єркегор клав до кави запаморочливу кількість цукру! Не просто «декілька ложечок» – він насипав в каву стільки цукру, щоб утворилася гірка, яка виглядала з чашки. А яку каву любите ви? З цукром чи без?
Впевнені, що ви стільки цукру не кладете, однак, щоб ви завжди могли обговорити за чашкою улюбленого напою дивацтва письменників, не забудьте придбати каву в Києві від Gemini.
Вольтер
Ось хто міг би скласти чудову компанію Бальзаку! Філософ теж «пив каву літрами» – денна норма чашок з цим напоєм у нього була від 40. До рецептів приготування кави він ставився творчо – часто експериментував і дуже любив варити каву разом з какао.
Джеймс Джойс
Цей письменник не відрізнявся організованістю і пунктуальністю. Багато спав, не мав ніякого режим дня. А ще у нього було багато фобій. Наприклад, він боявся води, і необхідність помитися у нього викликала жахливий страх! Однак ця його особливість ніяк не позначається на улюбленому напої – хоч в каві є вода, письменник із задоволенням пив її щоранку прямо в ліжку.
Розділяти фобії Джойса точно не варто, а ось перейняти його любов до сніданків в ліжку можна, щоб іноді влаштовувати собі спонтанне свято.
Бенджамін Франклин
Франклін ставився до кави по-особливому. Він говорив, що кава – це справжня окраса столу. І ніколи не втрачав можливості випити чашечку кави, сидячи в кафе і прислухаючись до розмов оточуючих або граючи в шахи. А ще Франклін не сідав на корабель, поки не перевіряв, чи достатній запас кави у нього є на час подорожі.
А ви берете з собою каву в подорожі? Наприклад, щоб в потязі пити не розчинну, а свою улюблену? Якщо так, то не забудьте перед новою подорожжю придбати каву в Києві та прихопити трішки в дорогу.
А які кавові дивацтва є у вас? Зізнавайтеся!
Ви прочитали новину: «Якій каву надавали перевагу письменники?». Якщо ви хочете дізнаватися більше про каву – стежте за новинами в нашому блозі і публікаціями в Facebook.